Kontaktpersoner

Årsmøtet er Norges Naprapatforbund sitt høyeste organ og arrangeres hver høst. Her velges styret som leder forbundet i den daglige driften. Styret er det samme for Norges Naprapatforbund (NNF) og Norges Naprapatforbunds Servicekontor AS (NNS), med unntak av styreleder i NNS.

Administrasjonen: post@naprapat.org
Alle i styret: styret@naprapat.org
Etisk råd og pasientkontakt: etisk@naprapat.org

Ansatte

Mariann Fuglerud

Generalsekretær
mariann@naprapat.org
416 00 733

Jeanette Olsen

Admin. og markedsansvarlig
jo@naprapat.org
412 11 876

Styret

Nils Røed

Styreleder og økonomiansvarlig, NNS
nils@nira.no

Thomas Lund Johannesen

Styreleder NNF, nestleder NNS
thomas@naprapat.org

Christofer Engström

Nestleder NNF
christofer@naprapat.org

Siri Andreassen

Styremedlem
siri@naprapat.org

Rolf-Magnus Johansen

Styremedlem og pasientkontakt
rolf@naprapat.org

Ingvild Hartmann-Lørscher

Styremedlem
ingvild@naprapat.org

Varamedlemmer

Anniken Gulowsen Wibe

vara@naprapat.org

Ole Theodor Hovden

vara@naprapat.org

Valgkomité

Sondre Nilsen

valg@naprapat.org

Kenneth Berg-Hansen

valg@naprapat.org